Tarihçemiz

2008 Ortadoğu Otomatik Kapı ve Panjur Sistemleri

2008 yılının temmuz ayında yurt dışında kurulduk ve geçen zaman içirişinde sayısız projelere imza attık.

2015 Aden Otomatik Kapı ve Panjur Sistemleri

2015 yılının Haziran ayında İstanbul İkitelli Organize Sanayi Bölgesinde Genel merkez  oluşumu amacıyla sektörde profesyonel olarak yeni ünvanımızla yerimizi aldık.

 

 

Kalite Politikamız

Aden Otomatik Kapı Sistemleri, Kalite Yönetim Sistemi Gerekleri doğrultusunda üretim yapmayı taahhüt eder.

Müşteri talepleri dikkate alınarak özel olarak tasarlanan sistemlerimiz çizim ve ayrıcalıklı seçenekleriyle de bir standart olmaktan çıkıp uygulama yapılacak olan yerler için farklı seçenekler sunar.

Tamamen müşteri odaklı olarak çalışan Aden Otomatik Kapı Sistemleri müşteri beklentilerini karşılayıp, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlamayı ilke edinerek, Aden markasını güvenilir, saygın ve devamlılık gösteren bir Firma haline getirip müşteri ve çalışanları ile birlikte mutlu bir süreç yakalamak amacını güder.

Misyonumuz

Daima müşteri memnuniyetini prensip edinerek adımızdan övgüyle söz ettirmek,  Çözüm odaklı ve  yenilikçi fikirlerle teknolojik çağa ayak uydurmak, Etik ticari kurallara her zaman bağlı kalmak.

Vizyonumuz
Yenilikçi, sorumlu, ilkeli ve kaliteden ödün vermeyen bakış açımızla otomatik kapı sistemleri alanında ülkemizde aranan dünya pazarında da tanınan bir kuruluş olmak, Temsil ettiğimiz ürünleri en iyi şekilde pazarlamaktır.

 

Biz Kimiz​

Aden Otomatik Kapı ve Panjur Sistemleri  ; Türkiye başta olmak üzere birçok farklı ülkede, kalite ve güven temeli ile tercih edilebilir yerli markaların da olabileceği vizyonunu hayata geçirerek, tüm mekanların girişlerinde şık, sağlam ve kullanışlı çözümlere olanak veriyor.

Aden Otomatik Kapı ve Panjur Sistemleri Ticaret Limited Şirketi, sektörünün yenilikçi ve vizyoner markası olarak geçmişten gelen tecrübelerle 2008  yılında Yurt Dışında Ortadoğu Otomatik kapı ve Panjur Sistemleri ünvanı altında  faaliyete başlamıştır. Şirketimiz, Yurt dışında bulunduğu süreçte birçok devlet projeleri, Uluslar arası alanlarda faaliyet gösteren Global Şirketler, Yerli ve Yabancı zincir mağazalar ve bireysel projelerde çalışma fırsatı elde ederek, tecrübesini dahada üst noktalara ulaştırmıştır. Yurt dışında çalışmalarına devam eden Şirketimiz, 2015 Yılının ortalarında Genel merkezi  İstanbul olmak üzere,  Aden Otomatik Kapı ve Panjur Sistemleri Ticaret Limited Şirketi ünvanı altında yeni bir şirket daha kurarak çalışmalarına devam etmektedir. Şirketimizin Genel merkezi Türkiyede olması, yurt dışı projelerine daha hakim ve daha donanımlı olmayı sağlamıştır.. Bunun yanında İthalat ve İhracat yaparak ülke ekonomisine katkıda bulunma imkanıda tanımıştır. Temsilcisi olduğumuz yerli ve yabancı menşeili sistemlerimiz, başta Türkiye olmak üzere birçok ülkede tercih edilebilir yeni ve yerli markaların olabileceği vizyonunu hayata geçirerek tüm mekanların girişlerinde şık ve kullanışlı çözümlere olanak veriyor.

Genç dinamik ve vizyon sahibi ekibi ile yurt içi ve yurt dışında prestijli projelerin ve firmaların kalite ve güven temeli ile başarılı iş ortağı olma yolunda hızla ilerliyor.

Oteller, Avm’ler, hastane zincirleri, Üniversite & Kamu binaları, yaşam alanları ve birçok prestijli ofis&konut projelerinde yurt içi ve yurt dışında 10 yılda sayısız projeye adını  yazdırdı ve yazdırmaya devam edecek.